Vixson Seksi Askılı Fantazi Deri Tulum

Vixson Seksi Askılı Fantazi Deri Tulum

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Vixson seksi askılı fantazi deri tulum vücüdunuzu fevkalade gösterecek ürünlerimizden birisidir.

Vixson seksi askılı fantazi deri tulum gibi keşfedeceğiniz sahibi olmak isteyeceğiniz yüzlerce ürünümüz daha bulunmaktadır.

Ürün İçeriği: 1 Adet Deri Tulum


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Vixson markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Vixson Seksi Askılı Fantazi Deri Tulum model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Vixson markasına ait Vixson Seksi Askılı Fantazi Deri Tulum ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0126 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
91,42 TL   %10
82,28 TL
--Tükendi--