Vixson Seksi Babydoll Fantazi Gecelik Takım

Vixson Seksi Babydoll Fantazi Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Vixson seksi babydoll fantazi gecelik takım kışkırtıcı transparanlığıyla iç gıdıklıyor, omuz askılı üst kısmı ile arkası yarı açık durumdaki külotu ürünü sarsıcı kılıyor.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet Külot 


Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Vixson markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Vixson Seksi Babydoll Fantazi Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Vixson markasına ait Vixson Seksi Babydoll Fantazi Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0011 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
44,33 TL   %10
39,90 TL
--Tükendi--