Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Seksi Beyaz Fileli Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Beyaz Fileli Fantazi Vücut Çorabı
Vixson seksi beyaz fileli fantazi vücut çorabı mutlaka ulaşmak isteyebileceğiniz ürünlerden birisi.Vixson seksi beyaz fileli fantazi vücut çorabını anında sipariş ederek kapınıza kadar özel paket içerisinde getirtebilirsiniz. Diğer harika Vixson ürünlerimizi görmek için sitemiz içerisini detaylı olarak gezebilirsiniz. 

Ürün İçeriği:1 Adet Vücut Çorabı 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Beyaz Fileli Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Beyaz Fileli Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0346 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Beyaz Fileli Fantazi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0346" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.