Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise

Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Fazlasıyla cesur görüntüsü ile dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz sexi kıyafetlerden biri olan beyaz renkteki bu elbisemizi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Ürünün bel kısmı tamamen açık olmakla beraber etek kısmında fazlasıyla derin bir yırtmaç mevcuttur.


Ürün İçeriği:1 Adet Seksi Elbise

Bu sebeple Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0659 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
77,67 TL   %10
69,90 TL
--Tükendi--