90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise

Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Fazlasıyla cesur görüntüsü ile dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz sexi kıyafetlerden biri olan beyaz renkteki bu elbisemizi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Ürünün bel kısmı tamamen açık olmakla beraber etek kısmında fazlasıyla derin bir yırtmaç mevcuttur.


Ürün İçeriği:1 Adet Seksi Elbise

Bu sebeple Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0659 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Dekolteli Beyaz Fantazi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0659" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Giyim

Tükendi-