90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise

Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Etek kısmındaki derin yırtmacıyla fazlasıyla seksi gözüken fantazi giyim ürünümüz, yalnızca görüntüsü ile ön planda değil kumaş kalitesi olarak da fazlasıyla iyi durumdadır, seksi giyim ürünümüzü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0660 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0660" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Giyim

Tükendi-