Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise

Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Etek kısmındaki derin yırtmacıyla fazlasıyla seksi gözüken fantazi giyim ürünümüz, yalnızca görüntüsü ile ön planda değil kumaş kalitesi olarak da fazlasıyla iyi durumdadır, seksi giyim ürünümüzü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Seksi Dekolteli Siyah Fantazi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0660 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
77,67 TL   %10
69,90 TL
--Tükendi--