90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string

Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string
Seksi C-String günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden birisidir.Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi c string modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string
Vixson seksi düz siyah fantazi c-string ön tarafındaki zarif desenleriyle konforlu olmasıyla sizi kendisine hayran bırakacak bir ürün. 

Ürün İçeriği: 1 Adet C-String


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz, c stringler ile de mümkündür. Vixson C-Stringler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0179 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Düz Siyah Fantazi C-string ürünü faturada "Vixson VN-0179" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-