90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise

Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Parlak görünümüyle göz alan Vixson seksi fantazi deri elbise ilişkinize renk katacak bir ürün,gecelerinizin daha hareketli geçmesini sağlayacak bu ürün sizin için çok önemli bir etken haline gelecek.

Anında sipariş vererek Vixson seksi fantazi deri elbiseyi adresinize teslim şekilde kapınıza kadar getirtebilirsiniz.  

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise ve 1 Adet G-String


Bu sebeple Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0311 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0311" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Giyim

Tükendi-