Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise

Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbisesi’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Parlak görünümüyle göz alan Vixson seksi fantazi deri elbise ilişkinize renk katacak bir ürün,gecelerinizin daha hareketli geçmesini sağlayacak bu ürün sizin için çok önemli bir etken haline gelecek.

Anında sipariş vererek Vixson seksi fantazi deri elbiseyi adresinize teslim şekilde kapınıza kadar getirtebilirsiniz.  

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise ve 1 Adet G-String


Bu sebeple Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbisesi modelleri arasında Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Seksi Fantazi Deri Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbisesi, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0311 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
81,25 TL   %10
73,13 TL
--Tükendi--