90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm

Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Ürün İçeriği:1 Adet Kostüm, 1 Adet Maske ve (Ürüne kırbaç ve çorap dahil değildir)

 


Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0375 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Fantazi Deri Kostüm ürünü faturada "Vixson VN-0375" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Kostümler

Tükendi-