Vixson Seksi Fantazi Erkek G String

Vixson Seksi Fantazi Erkek G String

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Fantazi iç çamaşırları partnerinizle birlikte geçireceğiniz zamanlara özel olarak üretilmiş harika ürün gruplarıdır. Normal kullanımdan çok farklı olarak kullanılan fantazi iç çamaşırları partnerlerin cinsel hareketliliğini sağlamak amacıyla imal edilmiş ürünlerdir, çiftler bu seksi ürünler ile birbirlerine sürprizler yaparak cinsel yaşamlarında yeni bir perde açarlar.

Ürün İçeriği: 1 Adet Erkek G String

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Vixson markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Vixson Seksi Fantazi Erkek G String modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Vixson markasına ait Vixson Seksi Fantazi Erkek G String modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0500 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
22,11 TL   %10
19,90 TL
--Tükendi--