90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Fantazi iç Giyim

Vixson Seksi Fantazi iç Giyim
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Fantazi iç Giyim

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Seksi Fantazi iç Giyim Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Seksi Fantazi iç Giyim modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson seksi fantazi iç giyim şık desenleriyle sizin doruklara çıkmanıza yardımcı olacak,ürünümüzün ön bölgesi geniş fileleriyle baş döndürmektedir yan kısımlarında ise ince fileler ürüne ayrı bir hava katmıştır.

Vixson seksi fantazi iç giyimi elde etmek için hemen sipariş verin ürün kapınızda teslim edilsin.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll


Vixson markasının bu Vixson Seksi Fantazi iç Giyim model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Seksi Fantazi iç Giyim, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0022 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Fantazi iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0022" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-