Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım

Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Kırmızı, pembe ve siyah olmak üzere üç canlı renkten oluşan jartiyer modelleri içerisinde bulunan ürünlerimizden biridir, Bu ürünümüz içerisinde kelepçe aksesuarı fanteziye daha fazla renk katabilmek için eklenmiştir.G string'de bu jartiyer ile beraber iyi bir uyum sağlamıştır.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Jartiyerli Body + 1 Adet Kelepçe + Çorap Dahil Değildir.

Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L, Standart bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım, Siyah, Pembe, Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0568 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Fantazi Jartiyer G String Takım ürünü faturada "Vixson VN-0568" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.