Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Seksi Fantazi Jartiyer Takım

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Jartiyer takımları içerisinde bulunan bu seksi body paket içeriğinin zenginliği ile dikkat çekiyor.Resim görselinde bulunan çorap dahil olmamakla beraber ürün içeriğinde tam dört parça ürün vardır,

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise + 1 Adet G-String + 1 Adet Jartiyer + 1 Adet Kelepçe + BEYAZ JARTİYER ÇORABI HEDİYEMİZDİR !


Dünyaca ünlü Vixson markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Vixson Seksi Fantazi Jartiyer Takım modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Vixson markasının Vixson Seksi Fantazi Jartiyer Takım modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Fantazi Jartiyer Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0478 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Fantazi Jartiyer Takım ürünü faturada "Vixson VN-0478" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.