Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı
Vixson seksi özel bölgesi açık fantazi vücut çorabı ürüne renk katan çiçek nakışlarıyla baştan çıkarıcı bir görünüm kazanıyor.

Vixson'un her ürünü gibi şık olmasının yanı sıra kaliteli malzemesininde olduğu bu fevkalade Vixson seksi özel bölgesi açık fantazi vücut çorabı'nı hemen sipariş ederek kapınıza kadar özel paket içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Vücut Çorabı (Bu Ürüne Külot Dahil Değildir)


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Özel Bölgesi Açık Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0221 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

55,44 TL   %10
49,90 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün