90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı

Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı
Vixson seksi özel kesim fantazi vücut çorabı gecelerinizi daha romantik ve erotik hale getirmek için Vixson tarafından siz özel müşterilerimiz için satışa sunulmuştur. Sadece görünümü değil birinci sınıf malzeme kalitesiylede dikkat çeken bu Vixson seksi özel kesim fantazi vücut çorabını hemen sipariş vererek kapınıza kadar özel paket içerisinde getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Tek Parça Vücut Çorabı

 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0293 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Özel Kesim Fantazi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0293" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-