90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı

Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı
Göğüs Ucu Kapatıcı Bandı en baştan çıkarıcı ve seksi aksesuar modellerinden oluşmaktadır. Masum yada kıçkırtıcı, tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni Göğüs Ucu gizleyici bant modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı
Vixson'un ürünleri sadece şıklıkla sınırlı değil hem cilt dostu sağlıklı,hemde birinci sınıf malzemeden üretilir tıpkı Vixson seksi siyah kalpli püsküllü göğüs kapatıcı'da olduğu gibi. 

Vixson seksi siyah kalpli püsküllü göğüs kapatıcı'yı hemen sipariş vererek kapınıza kadar özel paket içerisinde getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu kalitedeki diğier ürünlerimizi görmek için sitemizin içerisini daha fazla gezebilir keşfe çıkabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 2 Adet Göğüs Ucu Kapatıcı (Ürüne Külot ve Eldiven Dahil Değildir)


Göğüs Ucu Kapatıcı Gizleyici bantlarda seçilen renkler malzemeler ve süslemeler kadında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson Göğüs Ucu Kapatıcı bantlar, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı için, bedenleri bulunmaktadır.

Vixson VN-0248 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Siyah Kalpli Püsküllü Gögüs Ucu Kapatıcı ürünü faturada "Vixson VN-0248" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Fantazi Aksesuar

Tükendi-