Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Seksi Tasarım Dantelli Siyah Maske
Fantazi Maskeler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi aksesuar modellerinden oluşmaktadır. Masum yada kıçkırtıcı, tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak en yeni tüylü maske modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Seksi Tasarım Dantelli Siyah Maske
Sexi iç çamaşırları modellerimizin yanı sıra bu tip özel üretim aksesuarl ürünleride sizlere sunmaya devam ediyoruz, tek parçadan oluşan ürünümüz dantelli görünümü ile fazlasıyla sexi bir görünüme kavuşmuş durumda.En seksiler iç çamaşırları içerisinde bununla uygun bir ürünü daha almanızı tavsiye ediyoruz bu sayede çok daha uyumlu bir şekilde gecelerinizi renklendirebilirsiniz.

 
Ürün İçeriği: 1 Adet Maske

Tüylü maskelerde seçilen renkler malzemeler ve dantel gibi süslemeler kadın giyiminde karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson Fantazi maskeler, en yürek hoplatan, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Seksi Tasarım Dantelli Siyah Maske modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Vixson Seksi Tasarım Dantelli Siyah Maske için, bedenleri bulunmaktadır.

Vixson VN-0583 Fantazi Aksesuar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Seksi Tasarım Dantelli Siyah Maske ürünü faturada "Vixson VN-0583" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.