Vixson Seksi Tasarım Yeşil Fantazi Sütyen Ve Külot Takımı

Vixson Seksi Tasarım Yeşil Fantazi Sütyen Ve Külot Takımı

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Seksi Tasarım Yeşil Fantazi Sütyen Ve Külot Takımı Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Seksi Tasarım Yeşil Fantazi Sütyen Ve Külot Takımı modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson seksi tasarım yeşil fantazi sütyen ve külot takımı kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayacak ürünlerden birisidir.

Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik ve 1 Adet Fantazi Külot

 


Vixson markasının bu Vixson Seksi Tasarım Yeşil Fantazi Sütyen Ve Külot Takımı model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Seksi Tasarım Yeşil Fantazi Sütyen Ve Külot Takımı, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0380 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
66,56 TL   %10
59,90 TL
--Tükendi--