90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı

Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı
Sexi elbiseler içerisinde en cesur ürünlerden birisi olan vücut çorabı, göğüs bölgesi açık olarak satışa sunulmuştur, sexi elbiseler normal kullanımlardan çok daha farklı olarak cinsel hareketliliği ve renkliliği getirmek için üretimi yapılmış ürünlerdir. Bu ürünümüze göğüs ucu kapatıcılar dahil değildir. 

Ürün İçeriği :1 Adet Vücut Çorabı (Göğüs Ucu Kapatıcı ve Küpeler Dahil Değildir)

Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0571 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Sexy Tasarım Taşlı Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0571" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-