90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Sexy Tasarım Zilli Halhal

Vixson Sexy Tasarım Zilli Halhal
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Sexy Tasarım Zilli Halhal

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Sexi iç giyim'in adresi Vixson ! Yalnızca belirli bir kategorideki ürünlerden çok şık aksesuarlar ile de müşterilerine en iyi hizmet verebilmenin peşinde olan Vixson sizlerle zilli halhal'ı buluşturuyor. Sexi iç giyim'den öte bir bilek aksesuarı olan bu ürünümüz şıklığını tamamlayacak yegane ürün, hemen kolay bir şekilde sipariş vererek adresinize kadar özel paket içerisinde getirtebilirsiniz.Takılar kategorimize bakarak diğer ürünlerimizi de görebilirsiniz.

 
Ürün İçeriği : 1 Adet Halhal

Vixson markasının Vixson Sexy Tasarım Zilli Halhal model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Sexy Tasarım Zilli Halhal model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0557 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Sexy Tasarım Zilli Halhal ürünü faturada "Vixson VN-0557" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-