Vixson Şık Püsküllü Tangalı Seksi Babydoll Takım

Vixson Şık Püsküllü Tangalı Seksi Babydoll Takım

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Şık Püsküllü Tangalı Seksi Babydoll Takım Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Şık Püsküllü Tangalı Seksi Babydoll Takım modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Vixson şık püsküllü tangali seksi babydoll takım göğüs bölgesinden kalça altına kadar inen klas ipleriyle kışkırtıcı bir görünümdedir.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll ve 1 Adet Tanga


Vixson markasının bu Vixson Şık Püsküllü Tangalı Seksi Babydoll Takım model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Şık Püsküllü Tangalı Seksi Babydoll Takım, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0068 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-