90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Şık Tasarım Zilli Halhal

Vixson Şık Tasarım Zilli Halhal
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Şık Tasarım Zilli Halhal

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Sexy iç giyim'in kaliteli markası Vixson şık aksesuarları da siz değerli müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor, bu harika tasarım zilli halhal ile ayak bileğiniz çok çekic bir görünümle bütünleşecek.Diğer sexy iç giyim ürünlerimizi görmek için sitemiz içerisini detaylı olarak gezebilir ve dilediğiniz ürünü kolay bir şekilde siparişini verebilirsiniz bu ürünümüz ve diğer bütün sexy iç giyim ürünümüzde size gizli gönderi şeklinde ulaşır ve ürün faturasında yalnızca 'giyim' olarak gözükür.

Ürün İçeriği : 1 Adet HalhalVixson markasının Vixson Şık Tasarım Zilli Halhal model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Şık Tasarım Zilli Halhal model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0556 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Şık Tasarım Zilli Halhal ürünü faturada "Vixson VN-0556" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Aksesuar & Çanta

Tükendi-