Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Şirin Leopar Fantazi Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Vixson şirin leopar fantazi kostümü seksi gecelerinizi hareketlendirecek üründür.Vixson şirin leopar fantazi kostümü içerisinde kendinizi çok yırıtıcı hissedeceksiniz,

Ürün İçeriği: 1 Adet Kostüm ve 1 Adet Taç (Bu Ürüne Çorap Dahil Değildir)


Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Şirin Leopar Fantazi Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Şirin Leopar Fantazi Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Şirin Leopar Fantazi Kostümü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0142 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Şirin Leopar Fantazi Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0142" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.