90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise

Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise
Sanat derecesindeki motifleriyle, harikulade göğüs dekoltesiyle can alıcı bir ürünümüz olan Vixson siyah dantelli seksi mini elbise sizin güzelliğinizle birleşmeyi bekliyor.

Ürün İçeriği: 1 Adet Elbise ve 1 Adet G-String


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vixson iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0077 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Dantelli Seksi Mini Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0077" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-