90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti

Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Monotonlaşmış ilişkinize renk arıyorsanız doğru ürüne bakıyorsunuz Vixson siyah desenli transparan babydoll seti ilişkinizi hareketlendiricek bir üründür.

Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik Ve 1 Adet G-String

 


Vixson markasının bu Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0373 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Desenli Transparan Babydoll Seti ürünü faturada "Vixson VN-0373" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-