Vixson Siyah Fantazi Dekolteli Seksi Elbise

Vixson Siyah Fantazi Dekolteli Seksi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Bel ve bacak dekoltesi ile harika bir görünümde olan sexi elbiseler içinde popüler bir ürün konumuna gelen bu ürünümüz özel akşamlarınızda sizi olduğunuzda çok daha fazla seksi göstereceğine emin olabilirsiniz.

 
Ürün İçeriği:1 Adet Seksi Elbise

Bu sebeple Vixson Siyah Fantazi Dekolteli Seksi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Siyah Fantazi Dekolteli Seksi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Siyah Fantazi Dekolteli Seksi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Siyah renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0662 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
77.67 TL   %10
69,90 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!