90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise

Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Fazlasıyla seksi gözüken bel ve omuz dekoltesi ile siyah renkte bulunan seksi giyim ürünümüz tam da sizin istediğiniz gibi, fantazi giyim ürünümüzü hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz ayrıca bu ürünümüzün yanı sıra sitemiz içerisinde yüzlerce çeşit fantazi iç giyim ürününü bulabilirsiniz.

 
Ürün İçeriği:1 Adet Elbise

Bu sebeple Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Vixson markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Vixson markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0664 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Fantazi Tasarım Seksi Elbise ürünü faturada "Vixson VN-0664" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Bayan Giyim

Tükendi-