90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı

Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı
Vücut çorapları günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni Vücut Çorap modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı
Vixson'un fevkalede fantazi ürünlerinden birisi olan Vixson siyah fileli seksi vücut çorabı sizin fantazi gecelerinizde üstünüzde olması gerek ürün.Anında sipariş verip Vixson siyah fileli seksi vücut çorabı'nı adresinize kadar gizli paket ile teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Vücut Çorabı 


Vücut çorapları, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson vücut çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı, rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0337 Vücut Çorapları tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Fileli Seksi Vücut Çorabı ürünü faturada "Vixson VN-0337" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Vücut Çorapları

Tükendi-