Vixson Siyah Hasır Kesim Fantazi Babydoll

Vixson Siyah Hasır Kesim Fantazi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Vixson Siyah Hasır Kesim Fantazi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Vixson markanın Vixson Siyah Hasır Kesim Fantazi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Birçok kadının giymek için can atacağı Vixson siyah hasır kesim fantazi babydoll seksi olmanın ne demek olduğunu partnerinize gösterecek.

Ürün İçeriği: 1 Adet Babydoll + ÇORAP HEDİYEMİZDİR !


Vixson markasının bu Vixson Siyah Hasır Kesim Fantazi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Vixson Siyah Hasır Kesim Fantazi Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0116 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-