Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Siyah Şeffaf Bralet Sütyen & Jartiyer Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Vixson markasına ait Vixson Siyah Şeffaf Bralet Sütyen & Jartiyer Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Vixson markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Vixson Siyah Şeffaf Bralet Sütyen & Jartiyer Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Vixson markasına ait Vixson Siyah Şeffaf Bralet Sütyen & Jartiyer Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Vixson yine harika bir ürün ile karşınıza geliyor. Alışılmışın dışında bir jartiyer takımı size sunuyoruz. 

Alt jartiyer bölümü tamamen lastik bralet bağlantılarından oluşmaktadır ve ön ve arka olarak 4 adet stripe bulunmaktadır.  Transparan sütyen de yine ekstadan üst tarafına eklenen bralet lastikler ile iyi bir dekolte görüntüsü oluşturacaktır. 
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Bralet Sütyen + 1 Adet Tanga + 1 Adet Bralet Jartiyer +(Çorap Dahil Değildir )
 


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-9113 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Siyah Şeffaf Bralet Sütyen & Jartiyer Takım ürünü faturada "Vixson VN-9113" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.