Vixson Siyah Seksi Dantelli Jartiyer

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


Desen üzerinde ayarlanabilir kancası ile size tam uyacak, jartiyer fiyatları içinde en ekonomik olan ürünlerimizden birisi olan jartiyer takımı sizin tam istediğiniz şekilde üretilmiştir.
 
Ürün İçeriği : 1 Adet Etekli Jartiyer  + ÇORAP HEDİYEMİZDİR ! (Tanga Dahil Değildir)

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde Vixson markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak Vixson markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Vixson Siyah Seksi Dantelli Jartiyer modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, renk seçeneklerine sahip.Vixson VN-0093 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
25,44 TL   %10
22,90 TL
Tükendi
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün