90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Taş Süslemeli Seksi Korse

Vixson Taş Süslemeli Seksi Korse
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Taş Süslemeli Seksi Korse
Gecenin baştan çıkaran kahramanı olabilmek için tercih edilen Seksi İç Çamaşırları, iddialı modeller ile sizlere sunulmaktadır. Nabzı yükselten heyecanlar arayanlar, Seksi Elbiseler ve Takımlar kategorimiz altında yer alan iç çamaşırlarını inceleyebilirler.

Vixson Taş Süslemeli Seksi Korse
Vixson taş süslemeli seksi beyaz korse parlak taşlı dizaynı ile belinize uyumlu korse olarak size özel olarak yapılmıştır.

Vixson taş süslemeli seksi beyaz korse özel gecelerinizin daha özel olmasına yardımcı olacaktır.Üzerlerindeki özel tasarım taşlar ürünü çok daha alımlı yapmaktadır.Bu ürünümüz gibi diğer göz alıcı ürünlerimizi sitemizde bulabilir hemen siparişini verebilirsiniz. 

Ürün İçeriği: 1 Adet Korse ve 1 Adet G-String

Vixson Taş Süslemeli Seksi Korse, heyecan dolu dakikalar yaşatan kullanımı ile Vixson markasının fantezi iç çamaşırları içerisinde yer almaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi İç Çamaşırları için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0004 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Taş Süslemeli Seksi Korse ürünü faturada "Vixson VN-0004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Seksi Elbiseler ve Takımlar

Tükendi-