90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım

Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım
Fantazi külotlar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni fantazi külot modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım

Fantazi gecelerinizde sizlerin özel ürünü olacak Vixson taşlı zincirli dantel kelepçe ve külot takım'a sahip olmak için daha fazla beklememelisiniz.

Vixson taşlı zincirli dantel kelepçe ve külot takım'ı hemen sipariş ederek adresinize kadar özel paket içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Fantazi Külot, 1 Adet Dantel Kelepçe, 1 Adet Taşlı Zincir

Fantazi külotlar, seçilen renkler, malzemeler ve dantel gibi süslemeler iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Vixson fantazi külotlar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vixson VN-0319 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Taşlı Zincirli Dantel Kelepçe Ve Külot Takım ürünü faturada "Vixson VN-0319" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-