Vixson Tilki Simgeli Halhal

Vixson Tilki Simgeli Halhal

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Şirin simgesi ile daha sevimli hale gelmiş olan bu aksesuarımız sitemiz içerrisinde sizlerin beğenisine sunulmuş durumda.İç giyim 'in adresi Vixson bu tip ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor, her geçen zaman yeniliklerle karşınıza çıkan iç giyim sitemiz aksesuarlar, tayt modelleri gibi birçok farklı ürünü sizlere sunmaya devam ediyor.


 
Ürün İçeriği : 1 Adet Halhal
 


Vixson markasının Vixson Tilki Simgeli Halhal model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Vixson Tilki Simgeli Halhal model üründe Vixson markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-0562 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
18,20 TL   %10
16,38 TL
--Tükendi--