Vixson Uzun Gri Saten Gecelik

Vixson Uzun Gri Saten Gecelik
Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Uzun Gri Saten Gecelik

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanmak için ideal bir gecelik olan modelimiz. Kısa kollu ve uzun şekilde dizayn edilmiştir.

Kadın gecelik denildiğinde aklınıza gelecek ilk markalardan biri Vixson'dur. Biz ürünlerin görselliğine önem verdiğimiz kadar kaliteli kumaşlardan üretilmesine de bir o kadar önem veriyoruz. Sizlere uzum ömürlü bir kadın gecelik modeli sunmak önemli amaçlarımızdandır. 
 
Dilerseniz bu modelimizi site içerisindeki farklı iç giyim ürünleri ile kombin ederek tercih edebilirsiniz. Bunun için sitemizdeki g string, tanga gibi kategorilerimizi öneriyoruz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Gri Gecelik
 


Özellikle Vixson markasına ait Gecelik modelleri arasında Vixson Uzun Gri Saten Gecelik Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Vixson markasına ait Vixson Uzun Gri Saten Gecelik ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Gümüş Rengi renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Vixson VN-7012 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Uzun Gri Saten Gecelik ürünü faturada "Vixson VN-7012" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.