90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Uzun Kollu Seksi Fantazi Siyah iç Giyim

Vixson Uzun Kollu Seksi Fantazi Siyah iç Giyim
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Uzun Kollu Seksi Fantazi Siyah iç Giyim

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Vixson uzun kollu seksi fantazi siyah iç giyim sizler için imal edilmiş harika bir üründür.

Vixson uzun kollu seksi fantazi siyah iç giyimi ateşli fantazileriniz için size uygun. Bunun gibi sıradışı diğer ürünlerimiz için sitemizde daha fazla gezinip keşifler yapabilirsiniz ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Uzun Kollu Seksi Fantazi Siyah iç Giyim modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Uzun Kollu Seksi Fantazi Siyah iç Giyim modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0034 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Uzun Kollu Seksi Fantazi Siyah iç Giyim ürünü faturada "Vixson VN-0034" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-