Vixson 2018 Koleksiyon: Vixson Yaramaz Erotik Gelin Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Vixson yaramaz erotik gelin kostümü ile partnerinizle harika bir tecrübe unutulmaz bir zaman yaşayacaksınız.

Vixson yaramaz erotik gelin kotümü diğer yüzlerce ürünümüz gibi şıklığının yanı sıra kaliteli kumaşı olan bir üründür hemen sipariş vererek adresinize kadar getirebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Kostüm + 1 Adet Duvak  + Çorap ve Çiçek Dahil Değildir.


Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson Yaramaz Erotik Gelin Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson Yaramaz Erotik Gelin Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Vixson Yaramaz Erotik Gelin Kostümü, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0149 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Yaramaz Erotik Gelin Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0149" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.