90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vixson Zarif Uzun Seksi Gecelik Seti

Vixson Zarif Uzun Seksi Gecelik Seti
Vixson 2018 Koleksiyonu: Vixson Zarif Uzun Seksi Gecelik Seti

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Baştan aşağıya kadar eğlenceli danteller ile kaplanmış Vixson zarif uzun seksi gecelik setinin yanındaki yırtmaç ile fantazi kombinasyonunu tamamlamış durumda.

Ürün İçeriği : 1 Adet Gecelik ve 1 Adet G-String 


Özellikle ülkemizde Vixson markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Vixson Zarif Uzun Seksi Gecelik Seti modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Vixson markasının Vixson Zarif Uzun Seksi Gecelik Seti modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Vixson VN-0104 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson Zarif Uzun Seksi Gecelik Seti ürünü faturada "Vixson VN-0104" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Vixson Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-