90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Woolpro Erkek Uzun Kol V Yaka

Woolpro Erkek Uzun Kol V Yaka

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


%100 18,5 micron merinos yünü.135 gr.ince süprem örgü.4 mevsim kullanılabilir. Bisiklet sporu için uygun tasarlanmıştır.


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Has Yün markasının Woolpro Erkek Uzun Kol V Yaka ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Has Yün markasına ait Woolpro Erkek Uzun Kol V Yaka Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Woolpro Erkek Uzun Kol V Yaka, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Has Yün hsy206 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Woolpro Erkek Uzun Kol V Yaka ürünü faturada "Has Yün hsy206" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-