90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady 4808 Saçaklı Dantelden Sütyen Takım

X-Lady 4808 Saçaklı Dantelden Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Sütyeni ve külodu saçaklı dantelden,göğüs ve bel şeridinden kadife bant geçen ve kadife bandının üzeri kare taş baskılı X-LADY bayan takımı.(Stringi ayrıca satılmaktadır.)


Bayanların beğenisini kazanmış olan X-Lady markasının bu X-Lady 4808 Saçaklı Dantelden Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. X-Lady markasının X-Lady 4808 Saçaklı Dantelden Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady 4808 Saçaklı Dantelden Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4808 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady 4808 Saçaklı Dantelden Sütyen Takım ürünü faturada "X-Lady 4808" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-