90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X Lady 4810 Üçgen Dilim Dantelden Sütyen Takımı

X Lady 4810 Üçgen Dilim Dantelden Sütyen Takımı

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%82 Polyamid, %18 Elastan

Üçgen dilim dantelden,dantelin üzeri taş baskılı X-LADY bayan takımı.(Takımın külodu Bikinidir.)


Bayanların beğenisini kazanmış olan X-Lady markasının bu X Lady 4810 Üçgen Dilim Dantelden Sütyen Takımı Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. X-Lady markasının X Lady 4810 Üçgen Dilim Dantelden Sütyen Takımı modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan X Lady 4810 Üçgen Dilim Dantelden Sütyen Takımı için, bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4810 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X Lady 4810 Üçgen Dilim Dantelden Sütyen Takımı ürünü faturada "X-Lady 4810" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-