X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım

X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım

2019 X-Lady Sütyen Takımları

67.20 TL   %21
52.80 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Kahverengi-80, Pembe-80
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
X-Lady 2019 Koleksiyon: X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım


Bayanların beğenisini kazanmış olan X-Lady markasının bu X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. X-Lady markasının X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Pembe, Kahverengi renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 888 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady 888 Dantelli Sütyen Takım ürünü faturada "X-Lady 888" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.