90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll

X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll
X-Lady 2017 Koleksiyonu: X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll

Bayanlar için gece rahat uyuyabilmelerini sağlamanın yanında, erkekleri baştan çıkarabilecek kadar şık ve her genç kızın çeyizinde bulunan bir elbisedir. Bu elbiselerde genellikle saten gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Çünkü saten ipek gibi yumuşak bir kumaştır. Üstelik vücut ısısının kaçmasına izin vermediği için sıcakta tutar. Sitemizde Gecelik kategorisinde beğeninize sunduğumuz tüm Babydoll’ler de özellikle erotik çekicilik ve rahatlık ön plandadır. Özellikle Babydoll’ler için sitemizde dünyaca ünlü markalara ait birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip gecelikler beğeninize sunulmaktadır.


%82 Polyamid, %18 Elastan


X-Lady markasına ait X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll modeline sahip bu Babydoll çok farklı bir tasarıma sahiptir. Geleneksel Babydoll’lara göre daha kullanışlı ve doğal malzemeler kullanılarak üretilmiştir. X-Lady markasının diğer ürünlerinde gösterdiği kalitesini X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll modeline sahip bu Babydoll ile tekrar göstermektedir. Biz diğer tüm iç çamaşırlarında olduğu gibi, ülkemizde kullananların beğenisini almış kaliteli ürünler üreten X-Lady markasına ait en kaliteli Babydoll’leri sizlere sunmaya devam ediyoruz. X-Lady markasının bu X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll modeli farklı renk ve tasarım uyumu ile dikkat çekmektedir.

XL bedeni\bedenleri bulunan bu Babydoll, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

X-Lady 3022 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Art 3022 Bayan Noktalı Babydoll ürünü faturada "X-Lady 3022" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 X-Lady Gecelik

65.49 TL   %33
43,66 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Görseldeki Ürün-XL
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün