90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564

X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564
X-Lady 2017 Koleksiyonu: X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında X-Lady markasına ait X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu X-Lady markasına ait X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564 için, bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4564 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Gecelik Sabahlık Takım 4564 ürünü faturada "X-Lady 4564" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 X-Lady Bayan Pijama Takımları

Tükendi-