90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830

X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830
X-Lady 2018 Koleksiyonu: X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan X-Lady markasının bu X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. X-Lady markasının X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4830 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady içi Boş Sütyen Külot Takım 4830 ürünü faturada "X-Lady 4830" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 X-Lady Sütyen Takımları

92.85 TL   %33
61,90 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün