90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady Jartiyerli Yarı Destekli Sütyen String Takım 4827

X-Lady Jartiyerli Yarı Destekli Sütyen String Takım 4827

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen X-Lady markasının ürünleri olmuştur. Özellikle X-Lady Jartiyerli Yarı Destekli Sütyen String Takım 4827 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında X-Lady markasının X-Lady Jartiyerli Yarı Destekli Sütyen String Takım 4827 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady Jartiyerli Yarı Destekli Sütyen String Takım 4827 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4827 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Jartiyerli Yarı Destekli Sütyen String Takım 4827 ürünü faturada "X-Lady 4827" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
103.23 TL   %32
69,75 TL
--Tükendi--