Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


%82 Polyamid, %18 Elastan

3 parçadır, sabahlık dahildir


Gecelik Sabahlık Takımları arasında X-Lady markasına ait X-Lady Neglige 3 Lü Sabahlık Babydoll Set 5000 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu X-Lady markasına ait X-Lady Neglige 3 Lü Sabahlık Babydoll Set 5000 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady Neglige 3 Lü Sabahlık Babydoll Set 5000 için, bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 5000 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Neglige 3 Lü Sabahlık Babydoll Set 5000 ürünü faturada "X-Lady 5000" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.