90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829

X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829
X-Lady 2018 Koleksiyonu: X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen X-Lady markasının ürünleri olmuştur. Özellikle X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında X-Lady markasının X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.renk seçeneği\seçenekleri sunan X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829 için, bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4829 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Üç Destekli Sütyen Külot Takım 4829 ürünü faturada "X-Lady 4829" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 X-Lady Sütyen Takımları

Tükendi-