90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yarı Dolgulu Yeşil Straplez Sütyen Takım 5917

Yarı Dolgulu Yeşil Straplez Sütyen Takım 5917

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Dagi markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Yarı Dolgulu Yeşil Straplez Sütyen Takım 5917 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Dagi markasının Yarı Dolgulu Yeşil Straplez Sütyen Takım 5917 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Dagi Yeşil Sütyen Külot Takım Blair 5917
Sütyen yarı dolgulu olup B cup olarak üretilmektedir
Dagi iç giyim sütyen takım modelleri
%100 Orijinal ürünrenk seçeneği\seçenekleri sunan Yarı Dolgulu Yeşil Straplez Sütyen Takım 5917 için, bedenleri bulunmaktadır.Dagi 5917 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yarı Dolgulu Yeşil Straplez Sütyen Takım 5917 ürünü faturada "Dagi 5917" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-