Yeni İnci 2018 Koleksiyon: Yeni İnci 3351 Destekli Sütyen Takımı

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Yeni İnci markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Yeni İnci 3351 Destekli Sütyen Takımı modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Yeni İnci markasının Yeni İnci 3351 Destekli Sütyen Takımı modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Sütyen - 78% polyamide, 15% elastan, 7% Pamuk
Külot   - 82% polyamide, 15% elastan, 3% Pamuk
 
Askıları Çıkabilen: Evet
Balen: Var
Destek: Var
Kumaş Tipi: Dantelli
Sütyen Tipi: Destekli
 

renk seçeneği\seçenekleri sunan Yeni İnci 3351 Destekli Sütyen Takımı için, bedenleri bulunmaktadır.Yeni İnci 3351 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci 3351 Destekli Sütyen Takımı ürünü faturada "Yeni İnci 3351" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.