90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Yeni İnci Destekli Sütyen Takım 2015

Yeni İnci Destekli Sütyen Takım 2015

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Yeni İnci markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Yeni İnci Destekli Sütyen Takım 2015 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Yeni İnci markasının Yeni İnci Destekli Sütyen Takım 2015 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Askıları Çıkabilen :Evet
Balen:Var
Destek:Var
Kumaş Tipi:Dantelli
Sütyen Tipi:Destekli
Şeffaf Askı Hediye:Var


renk seçeneği\seçenekleri sunan Yeni İnci Destekli Sütyen Takım 2015 için, bedenleri bulunmaktadır.Yeni İnci 2015 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Yeni İnci Destekli Sütyen Takım 2015 ürünü faturada "Yeni İnci 2015 " şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-